18. SEJA UPRAVNEGA ODBORA

Redna seja Upravnega odboraV prostorih društva se je 25. novembra 2014 na 18. redni seji sestal Upravni odbor društva. Člani UO so v osmih točkah dnevnega reda razpravljali o osebni asistenci, razpisih, zaposlovanju v letu 2015, novoletnem srečanju, športu in dobrodelnem koncertu, ki ga pripravljamo v sklopu humanitarne akcije za nakup novega prilagojenega kombiniranega vozila.

Koncert bomo z odličnimi izvajalci pripravili 31. januarja 2015 v Kulturnem centru - Kino Šiška v Ljubljani, udeležbo pa so že potrdili: White Stain, Carina, Bütli, Lucy cupids, Moj boogie band, Lene kosti, Balo in C-4. Posebno presenečenje pa naj zaenkrat ostane še skrivnost. Pripravili bomo tudi promocijski VIDEO z naslovom »Brez kombija ne moremo.«
Osebna asistenca je pomemben program našega društva, ki ga koristijo predvsem najtežje gibalno ovirani tetraplegiki. Člani UO so razpravljali o razpisih, delu osebnih asistentov ter željah in zahtevah uporabnikov. Pri društvu delo osebnih asistentov trenutno opravlja šest osebnih asistentov.
V nadaljevanju seje so člani razpravljali o socialnih pomočeh, ki jih društvo nameni članom v stiskah, o organizaciji in programu novoletnega srečanja, ki bo 20. decembra v prostorih Konga v Grosupljem, o Božičku, ki bo najmlajše obiskal 15. decembra, športu in športnih dosežkih naših športnikov ter drugi aktualnih dogodkih.

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
SI 92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook