AUDIO IN VIDEO VSEBINE NA NAŠI SPLETNI STRANI

Jeziček je na sliki obarvan oranžnSprememba v hitri vrstici (pod vodilno sliko) je tako neopazna, da vas moramo nanjo opozoriti. KNJIGA GOSTOV ni zaživela kot smo pričakovali in so jo izkoriščali predvsem tuji oglaševali za reklamo na njihovih spletnih straneh. Zato smo jo zamenjali z zavihkom AUDIO VIDEO VSEBINE. Trenutno si lahko ogledate 11 video in en audio posnetek. Seveda bomo stran dopolnjevali. Mogoče bi bilo bolje vsebino razvrstiti po panogah in ne po leti. Vsekakor pa bomo bolj pomembne dali v ospredje.

Verjetno pa ste v desnem stolpcu pod seznamom zadnjih dogodkov že zasledili dve sličici, ki sta povezani z akcijami Ljubljanskega potniškega prometa. Zgornja vas poveže s postopkom prevoza na klic, spodnja pa s prihodom avtobusa na vašo postajo. Novosti je na naš predlog pripravil Drago Sever.

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
SI 92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook