Letošnja številkaIZZIV - 2. oktobra 2020 je izšla letošnja številka našega glasila IZZIV. Bogata vsebina z zanimivimi fotografijami se v standardni obliki razprostira na 72-ih straneh. Čeprav so nekateri dogodki odmaknjeni, bo med to vsebino gotovo vsak našel nekaj zase.
Izziv 34 - september 2020Predsednica društva Mirjam Kanalec v svoji kolumni predstavlja dejavnost društva, še posebej v času pandemije. Koronavirus je prišel tako hitro in nepričakovano, zato smo se v društvu temu primerno tudi odzvali. Predsednica omenja tudi akcijo zbiranja denarja za nov kombi, ki je zaznamovala preteklo mandatno obdobje in Zbor članov, ki smo ga izvedli z vsemi varnostnimi ukrepi.
Ko boste strani obračali naprej vas bo na vse mesečne dogodke popeljal »Časoplov« s številnimi prispevki in nazornimi fotografijami. No, malo nostalgije prav gotovo ne škodi.
Sledijo številni prispevki s tekočih dejavnosti, ki so jih napisali naši dopisniki. Med njimi so predstavitve članov novega vodstva društva, nove socialne delavke Nine in sodelavk vključenih v program javnih del Nives in Jerneje. Zasledili pa boste tudi strokovne prispevke.
Seveda pa ne spreglejte prispevka o našem spomladanskem srečanju (jesenski je zaradi znanih razlogov odpadel) izletov, dogajanj v Semiču ter prispevkov iz športnega in kulturnega področja. Vmes pa fotografije in še enkrat fotografije, ki povedo več kot tisoč besed.

 

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook