Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Urnik vadba

mt_ignore
POTREBUJEMO NOV KOMBI
Naš stari kombi je nezanesljiv, teče mu šesto leto,
z njim smo prevozili blizu 300.000 km in nas že pušča na cesti.
Od prevoza s kombijem je v veliki meri odvisno izvajanje
posebnih socialnih programov, največ pa ga koristijo osebe, ki
zaradi težke gibalne oviranosti skoraj nimajo drugih možnosti.
Skupaj z nujnimi prilagoditvami okvirna cena znaša 37.000 €.
Lahko nam pomagate s tem, da na 1919 s ključno besedo
KOMBI5 pošljete SMS in darovali boste 5 €.
Pogoji: A1T2 Telemach Telekom - IZI mobil
ŠAH – DRUGO MESTO ZA NAŠO EKIPO
20 okt 2018 ŠAH – DRUGO MESTO ZA NAŠO EKIPO

FOTOGRAFIJE - BILTEN - Pri Zvezi paraplegikov Slovenije poteka kar šest ligaških tekmovanj. Med njimi tudi šahovska liga ZPS-GRADEX, ki že nekako po tradiciji odpre tekmovalno sezono. Prvo kolo je 19. oktobra 2018 pripravilo Društvo paraplegikov Istre in Krasa, tekmovanje šahistov pa posvetilo tudi v spomin svojemu članu in odličnemu šahistu Viktorju Brezovniku.
V prostorih Emonca v Kopru se je na črno belih poljih pomerilo 18 šahistk in šahistov iz petih pokrajinskih društev Zveze  [ ... ]

POVERJENIK SLAVKO INVANČIČ S SVOJIMI »VAROVANCI«
18 okt 2018 POVERJENIK SLAVKO INVANČIČ S SVOJIMI »VAROVANCI«

V organizaciji našega društva so se v Domu starejših občanov v Ribnici 17. oktobra 2018 zbrali člani, ki živijo v občinah: Ribnica, Kočevje, Bloke in Loška dolina. V domu sta jih sprejela: njihov socialni poverjenik Slavko Ivančič in vodja mreže poverjenikov Mojca Burger, dobrodošlico in dobro počutje pa jim je v pozdravnem nagovoru zaželel tudi direktor doma. Na druženju so člani dobili vrsto novih informacij o dejavnostih društva. Posebej z zanimanjem so prisluhnili novostim o [ ... ]

PRVO IN DRUGO MESTO V BOCCI
15 okt 2018 PRVO IN DRUGO MESTO V BOCCI

V telovadnici Centra za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje (CIRIUS) v Kamniku je 13. oktobra 2018 v organizaciji Sonček potekal zaključni turnir v bocci.
Nastopila sta tudi člana našega društva – Adam Dmitrovič in Jakob Škantelj. Dmitrovič, ki je zastopal Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine, je v skupini BC5 osvojil prvo mesto, Škantelj pa drugo za Balinarja v skupini BC3. Oba sta se uvrstila na državno prvenstvo, ki bo 17. novembra 2018 v Kamniku. [ ... ]

SVETOVNI POKAL V PARAPLESU
15 okt 2018 SVETOVNI POKAL V PARAPLESU

V Košicah (Slovaška) je od 12. do 14. oktobra 2018 potekal svetovni pokal v športnem paraplesu za invalide.
Slovenski paraplesalci pod vodstvom Andreja Novotnya so kljub odsotnosti nekaterih plesalcev zaradi bolezni dobro nastopili.
Na plesnem parketu je nastopila tudi članica našega društva Lara Nedeljkovič in v kategoriji women single class 2 osvojila šesto mesto.
V kategoriji women single class 1 in v kategoriji women single freestyle class 1 si je Nastija Fijolič priplesala drugo me [ ... ]

DELOVNI POSVET ŠPORTNIH REFERENTOV
10 okt 2018 DELOVNI POSVET ŠPORTNIH REFERENTOV

V prostorih Zveze so se 10. oktobra 2018 na delovnem posvetu sestali športni referenti in predstavniki vseh devetih pokrajinskih društev Zveze paraplegikov Slovenije. Med njimi sta bila tudi športni referent našega društva Robert Žerovnik in vodja šahovske lige Jasmin Sabljakovič. Ocenili so rezultate dela v pretekli sezoni in sprejeli smernice za tekmovalno sezono 2018-2019.

predst mercator predst ormega mm predst offcarr predst inotherm predst brinox

SI56 6100 0001 8731 144