Logotip Lek-NovartisV Leku, članu skupine Sandoz, že vrsto let stremijo k vključenosti invalidov v svoje delovne procese. Vse paraplegike, tetraplegike in druge osebe z omejitvami vabijo, da si ogledate njihovo spletno stran, kjer so objavljena prosta delovna mesta.
Nabor vseh trenutno odprtih oglasov v angleškem jeziku najdete - TUKAJ
Ta stran vsebuje vsa delovna mesta, ki so trenutno na voljo v Sloveniji, hkrati je razvrščanje po področjih dela zelo enostavno, zato priporočajo iskanje preko te strani. Med oglasi v slovenščini lahko pobrskate TUKAJ
Vse iskalce zaposlitve z invalidnostjo naprošajo, da jih o prijavi obvestite na naslov diversity.inclusion_slo@novartis.com in navedete, kakšne prilagoditve potrebujete tako v selekcijskem postopku kot na delovnem mestu.
Bogat je tudi Lekov seznam prostih delovnih mest za študente, ki ga dobite pri Tanji Kovačič na Zvezi paraplegikov Slovenije.
Vsi, ki potrebujete dodatne informacije glede iskanja zaposlitve pri Leku/Novartisu, lahko kontaktirane Tanjo Kovačič na telefonsko številko 031-706-302, e-mail naslov tanja.kovacic@zveza-paraplegikov.com ali osebno na naslovu Zveze paraplegikov Slovenije na Štihovi 14 v Ljubljani.

 

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook